Hlavní menu
  Služby
  Vyhledávání
  Reklama
Zde může být i Vaše textová, nebo grafická reklama. V případě zájmu nás kontaktujte.
  Návštěvnost
  Kontakt
e-mail: luke@lkNET.eu
  Copyright
© 2002-2019 L. Kuchařík
Vranovská pláž: kemp v novém kabátě, za šest milionů
Kemp na pláži vranovské přehrady prochází modernizací. Za šest milionů korun budou nové cesty, recepce i hřiště.

Zajímavé novinky mohou už v příští turistické sezoně překvapit všechny návštěvníky kempu u vranovské přehrady. Dělníci a řemeslníci v těchto dnech opravují a staví řadu novinek. Od nových budov recepcí přes cesty ze zámkové dlažby až třeba po areál hřišť pro volejbal. Nezapomnělo se ani na opravy bazénku a tobogánu, přibude i další sociální zařízení. Všechny práce vyjdou na šest milionů korun.

Současné práce v kempu popsal Znojemskému deníku Rovnost jeho ředitel Pavel Svoboda. „Díky dotaci z ministerstva pro místní rozvoj můžeme zásadně modernizovat prakticky celý areál kempu. Volejbalisté určitě uvítají opravená čtyři hřiště, kde se pravidelně sehrávají zápasy volejbalového Vranovského léta. Hřiště mají drenáž, takže na nich nebude stát voda. Bude nový povrch, sloupky, i osvětlení," uvedl Svoboda.

Lidé, kteří do kempu jezdí pravidelně, narazí na novinky hned za začátku kempu. „Budujeme obě nové recepce. U hlavního vchodu od Štítar bude větší, která bude disponovat kromě recepce i kancelářemi. Menší recepce na druhé straně, tedy u mostu přes Švýcarskou zátoku, bude poněkud blíže mostu než ta původní. Řidiči od ní budou používat namísto prašné cesty novou silnici se zámkovou dlažbou," nastínil ředitel kempu.

Dělníci v těchto dnech opravují i tobogán a bazén u něj. „Dostane nový kabát a bude celý po rekonstrukci. Díky stavbě budeme muset udělat i nový trávník," doplnil Svoboda. V areálu kempu, nedaleko menší recepce, se již nyní objevila nová stavba s toaletami.

„Další novinkou bude například nový rozhlas. Díky optickému kabelu pak pokryjeme asi osmdesát procent plochy kempu internetem," dodal Svoboda s tím, že hotovo by mělo být do května roku 2014. Zároveň podotkl, že ceny za kempování se v příštím roce zvedat nebudou.

Milovníci letního kina pak jistě uvítají promítání na takzvaném Pařníku, který bude po nějakém čase zpátky na vodě.

Výrazné vylepšení kempu vítá jeden z podnikatelů, který u kempu provozuje hotel. „Vše, co pro turisty dělá vedení kempu je i k našemu prospěchu. Zvedne se komfort pro naše hosty a to je rozhodně pozitivní. Ještě by se měla vyřešit horní cesta, tedy druhá panelka u kempu, která je zčásti obecní," řekl hoteliér Jiří Sobol.

Jak dodal, sám je menším podnikatelem, než společnost provozující kemp. „Ale také my se snažíme zkvalitnit služby pro naše hosty," dodal Sobol.

Na nový volejbalový areál se těší i Daria Švajková, která stará hřiště měla možnost dobře poznat z volejbalových utkání v minulých letech. „Jestli budu hrát příští rok zatím nevím. Momentálně jsem na mateřské dovolené. Ale jestli je to tak, jak slyším, a hřiště dostanou kvalitní antukový povrch, na to se nejen já budu moc těšit. Ta stará hřišťátka totiž moc kvalitní povrch neměla. Takže rozhodně přínos jak pro kemp samotný, tak pro všechny volejbalisty, kteří se na Vranov každoročně rádi vracejí i kvůli Vranovskému létu," zakončila Švajková.
| Autor: Lukáš Kuchařík | Vydáno dne 01. 12. 2013 | 2616 přečtení |
| Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Zdroj: Znojemský deník, 26.11.2013, Dalibor Krutiš |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server